מי אני


היי, ברוכים הבאים

לעיר שלי אקסן פרובאנס

קוראים לי נורית גאון ואני גרה באקסן פרובאנס מטיילת המון בכל רחבי פרובאנס והרביירה הצרפתית, מאוהבת בקינוחים הצרפתיים, בפינות הקסומות שקיימות בעיר בה אני גרה, אבל בלילה בלילה מתגעגעת לישראל.


אני כאן לכל שאלה

מי את ומה זה בדיוק


Wow provence

היי, קוראים לי נורית גאון ועברתי לפרובאנס בעקבות רילוקיישן של בן זוגי. את הרילוקיישן אני נוהגת לכנות ריחוקיישן. מצאתי את עצמי בארץ זרה, בלי שפה, עם 3 ילדים שנכנסים למסגרות צרפתיות שמאוד שונות מהמנטאליות הישראלית. בלי חיי חברה ובעיקר עם המון אתגרים שהריחוקיישן הביא איתו. אז עשיתי כל מה שבנאדם שפוי היה עושה בסיטואציה כזאת- עשיתי בעיקר פחמימות ריקות :) וכדי לשמח את הנפש יצאתי לשוטט שעות ארוכות בעיר בה אני גרה,אקסן פרובאנס הכרתי כל פינה, כל פטיסרי, בולונז'רי, איפה מוצאים את המקארונים הכי טעימים, לאט נחשפתי להיסטוריה, לסיפורים, לאנשים מעניינים, לטעמים ולקינוחים (טוב לקינוחים נחשפתי כבר בהתחלה). הבנתי ככל שהזמן עובר שנכון שאני לא בישראל, נכון שאני נמצאת בסיטואציה מאוד שונה, שאני מאוד מתגעגעת, שאני לא עושה את מה שאני רגילה וממש טובה בו. אבל עם כבר ריחוקיישן, עדיף שיהיה בפרובנס.

האהבה לעיר החדשה, התחושה המאוד מבלבלת בין הדמות שהייתי בארץ, הקמתי לפני 12 שנים עסק מצליח ומשגשג לארועי ילדים בשם פינקי פו, הייתי חברת דירקטוריון במושב בו גרתי, בקיצור הייתי מאוד פעילה ועסוקה ופתאום מצאתי את עצמי בארץ זרה ורחוקה מאוד ממי שהייתי רגילה להיות ואהבתי. כל התחושה האלו והגעגועים לישראל הולידו מייזם תיירותי חדש ולמעשה הרכבתי מספר סיורים ייחודיים בשפה העברית על אקסן פרבנס. פניתי למשרד התיירות שמאוד התלהב מהיוזמה ועזר מאוד בהרמת המיזם. חברות שלי, מבית הספר הבינלאומי בו הילדים שלנו לומדים מאוד התלהבו מהרעיון וביקשו להצטרף, כך שלמעשה כל אחת מאיתנו מדריכה בשפה שלה, אנשים מהמדינה שלה שבאים לבקר. ופתאום נהיה לי עסק בינלאומי.

כיוון שאני מקבלת המון שאלות על טיולים בפרובאנס, החלטתי לחלוק איתכם את המידע הרב שאנחנו צוברים כאן, אנחנו מטיילים המון עם הילדים, כאן אני אשתף אתכם במסלולים, תמונות, מקומות ובעיקר אשתף איך ואיפה כדאי שיהיה הטיול הבא שלכם. תהנו :)

wow provence

אם אתם בדרך לפרובנס ורוצים להפוך את הטיול הזה לחוויה, אני במרחק טלפון או הודעת וואטס אפ

צרו קשר ואשמח לעזור


Contact us


wowprovence@gmail.com

33768871374+
מספר צרפתי

972523255374+
מספר ישראלי

Facebook Comments
WhatsApp chat