פסטיבל ימי הביניים בפרובנס

בטיול שלכם בפרובנס וברביירה הצרפתית חפשו את פסטיבל ימי הביניים

זה סך הכל לגיטימי שאנשים מתלבשים כאילו הם חיים בימי הביניים, רוקדים לצלילי מוזיקה עתיקה, מתנסים בכלי לחימה מאותה התקופה ומביימים מלחמות אבירים.
בסוף שבוע קייצי בספטמבר מסר ראש העיר של הכפר Pernes-les-fontaines, את מפתחות העיר לאביר פרנז ולמסדר האבירים שלו כדי שיפתחו את חגיגות פסטיבל ימי הביניים.

לכבוד הפסטיבל הכפר הפך לסופ”ש למקום ססגוני, צבעוני ותוסס, אוהלי אבירים הוקמו, דוכנים הקשורים לימי הביניים עוצבו לאורך הדרך. המוני אנשים מחופשים לאבירים, מכשפות, פשוטי עם, רקדנים, זמרים, נגנים והכל באווירה כל כך כיפית ושמחה.

 

זוג מימי הביניים, פסטיבל בפרובנס

כשהגענו הגענו לדוכן חץ וקשת, בו ילדים ומבוגרים מתנסים בקליעה למטרה. צעיר הבית שלנו אחז את הקשת בפעם הראשונה, כיוון את החץ ופגע במרכז המטרה, מרה שהיינו בשוק ולא צפינו שבן 6 יעשה דבר כזה… לא צילמתי, אז את הפעם השניה כבר צילמתי ומכיוון שהוא לא פגע ממש במרכז, לכן שומעים אותו בסרטון מאוכזב 🙂

לאחר מכן עברנו בכל הדוכנים המקסימים, החל מבכנת חרבות, דרך כתיבת שמות בצורה אומנותית, רקיחת שיקויים, אבנים טובות, ודוכני מזון.

צרו קשר שאוכל להתאים לכם את הסיור שיעשה לכם WOW
סיור בעברית בפרובנס והרביירה הצרפתית המלצה
המלצה על סיור בעברית בפרובנס וברביירה הצרפתית

לפני כמה שנים, טיילתי בפסטיבל ימי הביניים שאירחו בסלון דה פרובנס, כל העיר העתיקה התקשטה בדגלים אוהלים, דוכנים, תצוגות והצגות.
באחד הדוכנים, שמעה אותי Marie-Claude Larbaneix מדברת עברית, היא כל כך התרגשה, נפלנו אחת לזרועותיה של השניה, החלפנו סיפורי ישראל ומאז נהיינו חברות פייסבוק ואני התאהבתי בפסטיבלי ימי הביניים שזה אומר שמכורים לדבר מתלבשים, רוקדים, נלחמים ומוכרים דברים שקשורים לימי הביניים ואני משתדלת לצוד אותם ולבקר בהם.
היום, ממש בסוף היום, כשהגעתי כמעט לסוף הדוכנים התקבצו אנשים סביב להקה שניגנה. לפתע זיהיתי את מרי, התקרבתי אליה, היא מיד זיהתה אותי ופרשה את ידיה לחיבוק חזק.
ואז היא אמרה לי חכי רגע, הלכה ללהקה וביקשה מהם משהו. היא פנתה אלי ואמרה לי שזה בשבילך.
ואני, אני ממש התרגשתי😍 גם מזה שאיזה כיף זה ללכת ברחבי פרובנס ולראות אנשים שאני מכירה וגם מהמחווה המרגשת שלה, תקשיבו לסרטון ❤️

 

צילום שלי עם מארי ובעלה שניהם ציונים נלהבים בפסטיבל ימי הביניים בפרובנס

מצרפת דפים של פסטיבלים דומים שמתקיימים בקרוב. ממליצה מאוד להיות במעקב, זאת חוויה נהדרת

זה המקום להגיב

לקוחות מספרים

עוד מלא טיפים והמלצות שוות