סיור קולינרי בפרובנס

הצטרפו אלינו לסיור קולינרי חווייתי בעיר הקסומה Aix-en-Provence! צעדו בין הסמטאות העתיקות והציוריות של פרובנס, שם הניחוחות והקסם מתמזגים לחוויה בלתי נשכחת. תגלו מנות ייחודיות לאזור ותשמעו סיפורים עסיסיים שיחידשו את אהבתכם למטבח הפרובנסיאלי ולאחד האזורים המרהיבים בעולם.
שם פרטי*
שם משפחה*
אימייל ליצירת קשר*
מספר טלפון ליצירת קשר*
כמה כרטיסים למבוגרים*
כמה כרטיסים לילדים*
אנא פרטו את שמות כל המשתתפים בסיור*
סה"כ לתשלום
אשמח לדעת איך הגעתם אלי (פייסבוק, גוגל, המלצה וכו)
כרגע תחוייבו בדמי רצינות של 5€ בלבד, בסמוך למועד ניצור אתכם קשר להשלמת התשלום
הצטרפו לסיור קולינרי עשיר בטעמים פרובנסיאלים, בלב פרובנס, בעיר קסומה בשם Aix en provence. שם הסמטאות הציוריות מתמלאות בקסם ובניחוחות משכרים! תכירו מנות ייחודיות לאזור  ותגלו סיפורים עסיסיים שיגרמו לכם להתאהב באוכל ובאחד האזורים המופלאים בעולם. בואו לטיול בין הסמטאות העתיקות ותזכו לטעום את הטעמים האמיתיים של האזור, כשכל מנה מלווה בסיפור שיאפשר לכם להבין את פרובנס ברובד עמוק ומעניין יותר.  חוויה קלילה, מהנה וטעימה שתשאיר אתכם שבעים ומחייכים, עם זיכרונות נפלאים וטעימים.

1. מה כולל הסיור הקולינרי?
– הסיור כולל ביקורים במסעדות מקומיות, דוכני סטריט פוד, ופגישות עם הקולנריה המקומית. תוכלו לטעום מאכלים מסורתיים, ללמוד על תהליכי הכנתם ולשמוע סיפורים מרתקים על האזור. שימו לב, בסיור לא יושבים במסעדות.

2. כמה זמן נמשך הסיור?
– הסיור נמשך שלוש שעות.

3. האם הסיור מתאים לצמחוניים, טבעונים או לאנשים עם מגבלות תזונתיות?
– הסיור מתאים לצמחוניים, אך לצערנו לא לטבעוניים והגבלות תזונתיות, אנחנו עוברים בין שלל מקומות ולא יכולים לקחת אחריות על הגבלות תזונה. אנחנו נשתדל לעשות התאמות אך לא נוכל להבטיח. אנא הודיעו לנו מראש על כל צורך מיוחד ונשתדל מאוד שתוכלו להשתתף בסיור, יחד עם זאת במידה וההגבלות לא מאפשרות לטעום בצורה חופשית, מומלץ להצטרף לסיור נגיעות קולנריות שהוא יותר מותאם להגבלות תזונה.

4. האם יש עלות נוספת לטעימות?
– לא, כל הטעימות במהלך הסיור כלולות במחיר.

5. מה ללבוש ומה להביא איתי לסיור?
– מומלץ ללבוש נעליים נוחות להליכה ולהביא מים, כובע ומצלמה. הסיור כולל הליכה בסמטאות ובשווקים, אז חשוב להתאים את הלבוש לפעילות.

6. כיצד ניתן להירשם לסיור?
– ניתן להירשם לסיור דרך האתר שלנו. פרטים נוספים ומידע להרשמה נמצאים בעמוד הזמנות שלנו.

7. מהו המסלול המדויק של הסיור?
– הסיור כולל ביקור במרכז ההיסטורי של Aix-en-Provence, עם עצירות בנקודות קולינריות נבחרות. המסלול המדויק משתנה לפעמים כדי להתאים לאירועים מקומיים ולעונות השונות, אך תמיד כולל גישה לחוויות טעימה ולמסעדות שאינם במעגל התיירותי הרגיל.

8. האם ילדים יכולים להשתתף בסיור?
– כן, הסיור מתאים גם למשפחות עם ילדים.

9. אילו סוגי מאכלים נטעם במהלך הסיור?
– הסיור כולל טעימות של מאכלים טיפוסיים לאזור כמו כן, תוכלו לטעום גבינות מקומיות, מאפים, ויין מהאזור.

10. האם ההליכה בסיור מאתגרת?
– לאורך הסיור נטייל בעיר עצמה, מדובר בהליכה ברחובות עירוניים רגילים.

*תנאי ביטול:*
ביטול עד 48 שעות לפני מועד הסיור יהיה ללא עלות והתשלום ששולם יוחזר במלואו. ביטולים שיבוצעו פחות מ-48 שעות לפני הסיור לא יזכו בהחזר כספי. אנו ממליצים ללקוחותינו לבצע ביטול בהקדם האפשרי כדי למקסם את הסיכוי להחזר כספי מלא.

לביטול הזמנה, נא ליצור קשר עם שירות הלקוחות שלנו באמצעות האתר או בטלפון. נשמח לעזור ולמצוא פתרון הולם לכל שאלה או בעיה.

הסיור מתקיים בכל תנאי מזג האוויר.

לקוחות ממליצים

wp-16242310605162126528709733960691.jpg